Sıralama Transfer Aracı

Yayınlanma Koli-Kasa Konveyör Sistemleri

Sıralama Transfer Aracı   Güvenilirliği ve Hızı ile Karakterize Bir Konveyör ve Otomatik Kılavuz Araç Sistemidir.

STV, kutu / konteyner veya paletlerde olsun, çeşitli boyutlardaki yükleri taşımak için kullanılabilir.

Bu konveyör ve otomatik kılavuzlu araç sistemleri , üretimden toplamaya kadar olan süreçlerde gerekli olan hız ve akışları koruyarak verimliliği artırmaktadır. Bu sistemler, sıralama kapasiteleri ve birden fazla istasyon için toplama yeteneği ile karakterizedir.

STV (aktarma taşıtları ayırma) konveyörü ve otomatik kılavuzlu araç sistemi hareketi, bir döngü veya düz bir hat şeklinde olabilen alüminyum raylar üzerindedir ve saatte 800 transfer taşıma kapasitesine sahiptir. Transfer mekanizması silindir bazlı veya zincir bazlı olabilir.

STV'ler ( aktarma aktarma aracı ) diğer konveyör sistemlerine göre ana avantajlar, güvenilirlik ve artıklık (bir araç bozulursa, sistem çalışmaya devam edebilir), yüksek hızlar, yüksek oranlar ve gelecekteki uzatmalar için esnekliktir.

Otomatik akıllı kontroller sayesinde, konveyörler birbirlerinin içine düşmez, çünkü her biri diğer araçların tam konumunu bilir.

Bu, müşterinin özel ihtiyaçlarına göre ayarlanabilen esnek, yüksek ölçeklenebilir bir çözümdür. Çeşitli otomatik araçların eş zamanlı çalışmasıyla yüksek üretim akışını garanti eder.

Avantajları:

  • Esneklik
  • Ekolojik: Enerji rejenerasyon sistemi
  • Hafif tasarım ve daha az tüketim
  • Hız
  • Dürüst
  • Sessiz
  • İleri tekniklerle hızlanma ve fren eğrileri

Transfer araçları ( STV ) veya diğer ürünler hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa , bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin .

Bize Ulaşın

Tel: 0554 698 40 10

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Adres

Orhangazi Mh.
Mimsan San.Sit. 1725 Sk No:80
Esenyurt, İstanbul

Diğer Siteler

Sigma Profil

Mekatronik Market