Robotik Paletleyici

Yayınlanma Robotik Lojistik

Yenilikçi Çoklu Referans Paletleyicisi


Robotik Paletleyici olarak adlandırılan Sorter Sistem çoklu referans paletleyici, Büyük Dağıtım sektörü için tasarlanan geniş ürün toplama sistem portföyünün bir parçasıdır.

Robotik Paletleyici bağımsız ürünlerin şekiller, otomatik olarak, hızlı ve etkili bir şekilde, çoklu referans ürünü Paletleme için kullanılabilir, yük, herhangi bir paletleme optimum için bir kriter sistemi yapmak sayısız avantajları vardır.

Sistem, alkolsüz içecekler, maden suyu şişeleri, vb. Gibi ince ürünleri paletlemek ve saatte 600 devirden fazla hareket kapasitesine ulaşmak için tasarlanmıştır.

Robotik Paletleyici, eş zamanlı olarak birçok ürünün uyumlu bir şekilde ele alınmasını ve uyumlaştırılmış ve güvenli kullanımı sağlayan elemanların tasarımı yoluyla otomatik olarak kartonların yerleştirilmesine izin verir.

Hassas bir toplama sistemini garanti etmenin dışında , Robot IK PAL, tek bir iş istasyonunda balyalama işleminin senkronizasyonunu sağlar, oluşan palette daha fazla sertlik ve ürünün balyalamaya geçişi sırasında oluşabilecek muhtemel düşmeler nedeniyle daha az sayıda hasarı garanti eder.

Yeni Robotik Paletleyici sistemi, paletli hale getirilebilen ürünlerin çok yönlülüğü, toplama işleminde yüksek akışların elde edilmesi ve balyalama sistemi senkronizasyonunun birleştirilmesi açısından mevcut pazar teklifi açısından önemli bir fark yaratmaktadır.

Avantajları:

  • Güvenilirlik
  • Her bir dükkana özel toplama ve ikmal haritasına göre
  • Ürün istikrarı
  • Optimal dolum derecesi
  • Ürünlerin yerleştirilmesinde hassasiyet
  • İnce öğelerin taşınması
  • Hızlı ve güvenli çalışma için özel tasarım

Ürünümüz hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin .

Bize Ulaşın

Tel: 0554 698 40 10

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Adres

Orhangazi Mh.
Mimsan San.Sit. 1725 Sk No:80
Esenyurt, İstanbul

Diğer Siteler

Sigma Profil

Mekatronik Market